Servis

Servis raket

- Profesionální servis a nabídka produktů nejvyšší kvality
- Vypleteme do druhého dne i na počkání
- Poradíme jaký by byl vhodný výplet pro daného hráče a raketu
- Výměna gripu a overgripu
- Zvětšení držadla o jednu velikost
- Výměna věnce průchodek
- Používané výplety – SOLINCO, TOALSON, STILL IN BLACK, GAMMA, YONEX
KAREL NOVÁK – Master Racquet Technician a člen ERSA
S jakými přístroji pracujeme?
Vyplétáme na profesionálním elektrickém stroji GAMMA 9900
Diagnostický přístroj ERT 300 – diagnostikuje stav výpletu v tenisové raketě
Mikroprocesorem řízený měřící přístroj pro měření vlastností výpletu a herních vlastností u každé tenisové rakety. Celý přístroj včetně příslušenství je kompletně vyvinut v laboratořích švýcarské firmy BEERS Technics a vyroben rovněž ve Švýcarsku. V uplynulých letech byl také průběžně testován s vynikajícími výsledky. ERT 300 je chráněn patentem na celém světě.
Diagnostický přístroj ERT 300 – diagnostikuje stav výpletu v tenisové raketě

Diagnostický přístroj PRINCE „W“ je vyroben pro sevis na tenisovém turnaji ve Wimbledonu. Tento stroj se kvalitativně liší od sériového provedení zpracováním a elektronikou !!!

VÁHA – správné rozdělení váhy u konkrétní rakety může zamezit některým problémům hráčů. Zvýšená váha na rámu může vést ke zvýšené herní síle, zamezení otáčení rakety a zmírnění vibrací. Kromě toho může pozměnit Sweet-spot (úderovou plochu). Každému hráči je možné připravit raketu dle jeho požadavků a potřeb.

BALANČNÍ BOD (balance) – balanční bod je indikátor pro rozdělení váhy a je jednoduše měřitelný. Balanční bod se měří od konce držadle v milimetrech. Pokud balanční bod leží přesně ve středu rakety, bude tento rám označovaný za vyvážený. Je-li vzdálenost mezi koncovkou a balančním bodem menší než vzdálenost od koncovky ke středu, jedná se o raketu vyváženou do držadla. U raket označených jako do hlavy leží balanční bod měřený od koncovky přes polovinu středu rakety. Každý hráč by se měl při pořizování nové rakety rozhodnout jaký typ rámu mu bude nejlépe vyhovovat. Nejlepší je raketu si otestovat.

ŠVIHOVÁ VÁHA (swing weight) – je důležitým kritériem pro pocit určení rakety a její manévrovatelnosti během hry.
Díky našim zkušenostem ohledně servisu raket se můžeme pyšnit označením „Racquet Diagnostic Centre“ (centrum se specializací na diagnostiku a tuning raket).

Více info na https://novaktenis.webnode.cz/ nebo na tel.: 776 138 979
Diagnostický přístroj PRINCE „W“ je vyroben pro sevis na tenisovém turnaji ve Wimbledonu. Tento stroj se kvalitativně liší od sériového provedení zpracováním a elektronikou !!!
+420 731 507 866
m.kouril93@gmail.com